František Růžička

WEB DELOVEPER

Digital Design
Web Deloveper 80%
Marketing
50%

Jsem kreativní web developer  v redakčním systému WordPress se sídlem v Jihlavě.

Stovky hodin tvrdé práce, desítky školení a každodenní učení se nových věcí, takto nějak vypadá má pracovní náplň a díky tomuto přístupu jsem schopný vytvořit webovou stránku, kterou si zamilujete vy i vaši návštěvníci!

Ať už chcete web, který vám pomůže peníze vydělat nebo naopak ušetřit, vždy rád vyhovím s jakýmikoliv požadavky na web nebo na jeho správu.

Můj příběh

Dobrý den,

jmenuji se František Růžička a jsem kreativní web developer v redakčním systému WordPress se sídlem v Jihlavě. Zde se zabývám úpravou šablon a kompletní tvorbou webu od prvních krůčků až po spuštění webu.

Tvorba webových stránek je moje záliba, a proto se vždy snažím, aby má tvorba byla kvalitní po všech stránkách a vždy splňovala klientovo přání, proto se účastním nejrůznějších kurzů a snažím se sebezdokonalovat v nejmodernějších technologiích, designu, funkčnosti a mnoha dalších oborech.

Vždy svým klientům říkám, že svou práci dělám na 100% a vždy se pod to, co vytvořím, rád podepíšu. Stránky a jejich zadání zpracovávám tak, aby byly přínosné a funkční zejména pro zadavatele, protože právě oni a jejich klienti budou danou stránku používat.

Smyslem mé práce je především spokojenost klienta, který si i po několika letech v budoucnu řekne, že daná webová stránka splňuje ve všech směrech svůj účel a vypadá přesně podle jejich představ.

Kontakt

Jirásková 65
586 01 Jihlava

Mobil: +420 720509047

Email: ruzicka@webruzicka.cz