Často kladené otázky

Pokud někdo v roce 2023 poskytuje služby a chce získávat nové zákazníky, tak webové stránky jsou ideální platformou. Jelikož však web mají téměř všichni, tak záleží na kvalitě webu i samotné služby. To bychom však odbočili. Zpět k těm, co web nemají.

Vaše webové stránky jsou výkladní skříní vašeho podnikání. Stejně jako dříve nahlíželi zákazníci do výloh obchodů, chodí dnes na web. Vaše stránky jsou tak středobodem vašeho marketingu, na který můžete snadno odkazovat ze všech vašich dalších marketingových aktivit a který vám pomůže přesvědčit váhajícího zákazníka.

Je rok 2023 a všude se hovoří o průmyslu 4.0. Průmysl se automatizuje a stále více pracujících se přesouvá do služeb. A kde své služby jinde inzerovat než na internetu.

Pokud někdo v roce 2023 poskytuje služby a chce získávat nové zákazníky, tak webové stránky jsou ideální platformou. Jelikož však web mají téměř všichni, tak záleží na kvalitě webu i samotné služby. To bychom však odbočili. Zpět k těm, co web nemají.

Je rok 2019 a všude se hovoří o průmyslu 4.0. Průmysl se automatizuje a stále více pracujících se přesouvá do služeb. A kde své služby jinde inzerovat než na internetu.

Pokud někdo v roce 2019 poskytuje služby a chce získavat nové zákazníky, tak webové stránky jsou ideální platformou. Jelikož však web mají téměř všichni, tak záleží na kvalitě webu i samotné služby. To bychom však odbočili. Zpět k těm, co web nemají.

Nastavení procesů a nutnosti údržby webu je na vlastníkovi. Platí však, že web údržbu a aktualizace potřebuje. Nelze vytvořit webové stránky a pak je nechat lenivět několik let.

Ehm vlastně jde, určitá část soukromníků to dělá a je to zásadně v jejich neprospěch.

Web není jen o získávání nových příležitostí, ale také o vztahu se zákazníkem a vytváření identity firmy. Umožňuje prezentaci vaší práce a umožňuje zákazníkovi získat kontakt, otevírací dobu. Na to je dobré myslet!

Jeden z největších mýtů. Jako kdyby jste viděli Mercedes GL a řekli, že auta jsou moc drahá a k ničemu. Přeci nelze takto generalizovat. Některá auta jsou drahá a k ničemu, ale jsou i auta levná, která dokáží dlouho věrně sloužit. Slušný web si dnes můžete pořídit již s cenou od 5000 bez dalších provozních měsíčních nákladů! A jednostránkovou internetovou vizitku, která vás bude reprezentovat ještě levněji.

Zásadní změna Googlu spočívá v tom, že weby, které nemají responzivní rozložení, tzn. (nejsou optimalizovány pro tablety a telefony), budou Googlem penalizovány. Změna přišla na základě toho, že čím dál více lidí na webové stránky nahlíží přes tablety a mobilní telefony, z toho důvodu se Google rozhodl pro tuto změnu a bude zvýhodňovat ve svém vyhledávači pouze ty weby, které jsou optimalizované pro mobily a tablety.

Responzivní web funguje tak, že se dokáže přizpůsobit oknu prohlížeče jak na PC, tak i mobilu, tabletu atd. Má pohyblivé stěny. Jestli máte responzivní web zjistíte snadno, když si zmenšíte okno prohlížeče na jakoukoli velikost a responzivní web se šířce okna přizpůsobí – přeskládá! Klasickýí web se nepřeskládá, má pevné stěny a nebude vidět celý.

Kategorie: Apps